Orange-Trans |
12071
page,page-id-12071,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.3,vc_responsive

Orange-Trans

Profesyonel Ekip

Profesyonel ve uzman kadrosu ile
Yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri ile
çevirinizi hızlandırın.

strata

Orange-Trans

Yüksek motivasyona sahip

genç ekibimiz, çeviri sürecini sadece müşteriler için değil, aynı zamanda
çevirmenler için de kolaylaştırmayı kendilerine hedef belirlemiştir.

strata

Hakkımızda

 

Orange-Trans olarak, profesyonel ve güvenilir çevirilerimizle müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz. Yüksek motivasyona sahip genç ekibimiz, çeviri sürecini sadece müşteriler için değil, aynı zamanda çevirmenler için de kolaylaştırmayı kendilerine hedef belirlemiştir. Bu nedenle, farklı CAT araçlarıyla çeviri hizmeti sunmaktayız. CAT araçlarının kullanımı çevirmenlerin işlerini çok daha kolay hale getirmelerini, daha hızlı ve tutarlı çeviri garantisi vermelerini sağlamakta ve özellikle teknik alanda müşterilere büyük bir fiyat avantajı sunmaktadır.

Orange-Trans olarak, sadece ilgili uzmanlık alanında uzun süreli deneyime sahip çevirmenlerle çalışmaktayız.

Size kaliteli çeviri garantisi veriyoruz. Çeşitli alanlardaki metinlerinizin çevirisi, uzman çevirmenler tarafından yapılacaktır.

Çevirmen portföyümüzde yalnızca hedef dile anadili gibi hakim olan ve alanında uzun yıllar deneyim kazanmış profesyonel çevirmenler bulunmaktadır.

Sizlere çeviri alanında hızlı, nitelikli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Çevirmenlerimiz geceleri ve hafta sonları da dahil olmak üzere, her zaman hizmetinizdedir. Böylece, sizlere en kısa sürede iş teslimini garanti ediyoruz.

 

1

Analiz ve Fiyat Teklifi

Müşteriden gelen dosya gözden geçirilir ve fiyat teklifi iletilir. Müşteriden onay gelince çalışmada ikinci aşamaya geçilir.

2

Çeviri

Konu alanına uygun bir uzman çevirmen seçilir ve metin çevirmene iletilir. Çeviri süreci başlar.

3

Proofreading & Kalite Kontrolü

Çeviri sürecinin sonrasında ana dili hedef dil olan bir editör, metni kontrol eder ve varsa dil hatalarını giderir. Ardından ayrıntılı bir kalite kontrolü uygulanır.

4

Onay & Teslimat

Proje Sorumlusu metne son onayı verir ve proje müşteriye zamanında teslim edilir.

Freelance olarak siz de ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.