Orange Trans
12071
page,page-id-12071,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.3,vc_responsive

Orange-Trans

Profesyonel Ekip

Profesyonel ve uzman kadrosu ile
Yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri ile
çevirinizi hızlandırın.

strata

Orange-Trans

Yüksek motivasyona sahip

genç ekibimiz, çeviri sürecini sadece müşteriler için değil, aynı zamanda
çevirmenler için de kolaylaştırmayı kendilerine hedef belirlemiştir.

strata

Kılavuz ve Broşür – Katalog Çevirileri

 

Ülkemize ihraç edilen her türlü teknik, tıbbi vs. ürünün, makinenin, donanımın, parçanın vs. Türkçe kullanım kılavuzunun olması bir zorunluluktur. Bu nedenle, kullanım kılavuzlarının çevirisi büyük önem arz etmektedir. Çeviri sürecinde titiz bir art alan çalışması yapıyor, gerekirse terminoloji hazırlıyor ve çeviriyi, ilgili alana hakim olan çevirmenlerimize yönlendiriyoruz. Çeviri sürecini takiben mutlaka bir kalite kontrol uyguluyoruz. Kaynak ve hedef metni büyük bir dikkatle karşılaştırıyor, tutarsızlıkları tespit ediyor ve gideriyoruz.

 

Broşür çevirileri ise, kullanım kılavuzlarıyla benzer özelliklere sahip olmasının yanında, daha kısa ve reklam metinleri de içerebilen çevirilerdir. Kendinizi yurtdışındaki müşterilerinize tanıtmanızın en önemli yollarından biri, ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin distribütörlerinize, bayilerinize ve nihai kullanıcılarınıza en iyi şekilde tanıtılmasıdır. Bu nedenle, alan ve şirket kültürünüzde kullandığınız dile sadık kalarak sizlere kaliteli, hedef kitleye ve amacına uygun broşür ve katalog çevirisi hizmetleri veriyoruz.

 

1

Analiz ve Fiyat Teklifi

Müşteriden gelen dosya gözden geçirilir ve fiyat teklifi iletilir. Müşteriden onay gelince çalışmada ikinci aşamaya geçilir.

2

Çeviri

Konu alanına uygun bir uzman çevirmen seçilir ve metin çevirmene iletilir. Çeviri süreci başlar.

3

Proofreading & Kalite Kontrolü

Çeviri sürecinin sonrasında ana dili hedef dil olan bir editör, metni kontrol eder ve varsa dil hatalarını giderir. Ardından ayrıntılı bir kalite kontrolü uygulanır.

4

Onay & Teslimat

Proje Sorumlusu metne son onayı verir ve proje müşteriye zamanında teslim edilir.

Freelance olarak siz de ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.