Orange Trans
12071
page,page-id-12071,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.3,vc_responsive

Orange-Trans

Profesyonel Ekip

Profesyonel ve uzman kadrosu ile
Yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri ile
çevirinizi hızlandırın.

strata

Orange-Trans

Yüksek motivasyona sahip

genç ekibimiz, çeviri sürecini sadece müşteriler için değil, aynı zamanda
çevirmenler için de kolaylaştırmayı kendilerine hedef belirlemiştir.

strata

Müşteri Memnuniyeti

 

Orange-Trans Çeviri Hizmetleri’nin var oluş nedeni müşterileri; var oluş amacı da müşteri memnuniyetidir. Ekibimiz bünyesinde müşteri memnuniyeti, işlerimizi yaparken devamlı aklımızda bulundurduğumuz ve dahası bir şirket kültürü haline getirdiğimiz bir gerçek ve her zaman en büyük hedefimizdir. Çünkü bizim başarımız, sizlerin memnuniyeti ile artar. “Değer” odaklı yaklaşımımızdan ödün vermiyoruz, çünkü memnuniyeti, maddi kazanç getirisi olarak görmüyor, aksine değer yaratan ve süreklilik sağlayan bir takdir öğesi olarak görüyoruz.

Müşteri memnuniyeti kapsamında sizler için büyük önem arz eden bilgilerinizin korunması konusu, bizim için üstün öneme sahiptir. Sizlerle çalışmamızı tam gizlilik çerçevesinde yürütüyoruz. Tüm çevirmenlerimiz, yüksek gizlilik ve veri standartlarımıza bağlı kalmakla yükümlüdür. Bununla beraber, dilerseniz hazırladığınız gizlilik sözleşmelerini de imzalıyoruz.

Orange-Trans isminin siz müşterilerimiz tarafından başarımızla anılması, bizim en büyük mutluluğumuzdur.

 

1

Analiz ve Fiyat Teklifi

Müşteriden gelen dosya gözden geçirilir ve fiyat teklifi iletilir. Müşteriden onay gelince çalışmada ikinci aşamaya geçilir.

2

Çeviri

Konu alanına uygun bir uzman çevirmen seçilir ve metin çevirmene iletilir. Çeviri süreci başlar.

3

Proofreading & Kalite Kontrolü

Çeviri sürecinin sonrasında ana dili hedef dil olan bir editör, metni kontrol eder ve varsa dil hatalarını giderir. Ardından ayrıntılı bir kalite kontrolü uygulanır.

4

Onay & Teslimat

Proje Sorumlusu metne son onayı verir ve proje müşteriye zamanında teslim edilir.

Freelance olarak siz de ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.