Orange-Trans
12071
page,page-id-12071,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.7.3,vc_responsive

Orange-Trans

Profesyonel Ekip

Profesyonel ve uzman kadrosu ile
Yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri ile
çevirinizi hızlandırın.

strata

Orange-Trans

Yüksek motivasyona sahip

genç ekibimiz, çeviri sürecini sadece müşteriler için değil, aynı zamanda
çevirmenler için de kolaylaştırmayı kendilerine hedef belirlemiştir.

strata

Yerelleştirme

 

Yerelleştirme içeriklerin, işlemlerin, ürünlerin ve bilgisayar yazılımlarının bir hedef piyasa veya bölgenin diline ve kendine özgü yerel kültürel özelliklerine adapte edilmesi sürecidir. En önemli yerelleştirme işlemlerinden biri, ürünün veya ürüne ait belgelerin ürünlerin piyasaya sürüleceği bölgenin hukuk ilkelerine uyarlanmasıdır.
Türk dili, farklı şivelere ve kendine özgü niteliklere sahip olduğu için, ülkemizde yerelleştirme ayrı bir öneme sahiptir.
 

Web sitesi çevirisi

 

Bir web sitesinin başka bir dile çevrilmesi, titiz bir çalışma ve ekip işini beraberinde getirir. Çeşitli metin formatlarında ya da html linki şeklinde gönderdiğiniz web sitenizi inceliyor, alana göre terminoloji çalışması yapıyor ve web sitesinin bir firmanın tanıtım yüzü olması ve dolayısıyla reklamı olmasından yola çıkarak ve şirket kültürüne, ideolojisine ve hedef kitleye odaklanarak tamamen “müşteri odaklı çeviri” hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, dil farklılıklarından kaynaklanan yerelleştirme hizmetini de gerekli hallerde uyguluyoruz. Çeviri sürecinde yazılım ekibimizden de teknik destek alıyor ve size hatasız çeviri garantisi veriyoruz.

 

 

1

Analiz ve Fiyat Teklifi

Müşteriden gelen dosya gözden geçirilir ve fiyat teklifi iletilir. Müşteriden onay gelince çalışmada ikinci aşamaya geçilir.

2

Çeviri

Konu alanına uygun bir uzman çevirmen seçilir ve metin çevirmene iletilir. Çeviri süreci başlar.

3

Proofreading & Kalite Kontrolü

Çeviri sürecinin sonrasında ana dili hedef dil olan bir editör, metni kontrol eder ve varsa dil hatalarını giderir. Ardından ayrıntılı bir kalite kontrolü uygulanır.

4

Onay & Teslimat

Proje Sorumlusu metne son onayı verir ve proje müşteriye zamanında teslim edilir.

Freelance olarak sizde ekibimizin bir parçası olabilirsiniz.